Druhým podnikem letošního českého rallyového mistrovství bude během následujícího víkendu Kowax ValMez Rally 2020. Podnik, který měl původně odstartovat letošní sezonu v dubnu, se nakonec uskuteční společně s jednodenní soutěží Rally Fulnek, která patří do sprintového mistrovství. Jedním z favoritů na celkové umístění je také posádka černého Volkswagenu Polo GTi R5 v barvách týmu Mogul BENZINA Racing21 Team - Jan Černý a Petr Černohorský.

„Moc se těšíme a věříme, že jsme maximálně připraveni. Po Bohemia Rally jsme měli několik důležitých poznatků, které jsme zapracovali do nastavení auta. Bude to můj osmý start na Valašské Rally, takže její prostředí znám velice dobře. Vím, jak dokáže být zrádná a do poslední rychlostní zkoušky se může stát cokoli. Chceme útočit na přední pozice, ale hlavním úkolem pro nás zůstává dojet až na cílovou rampu a tam nám stopky ukáží, jak na tom jsme,“ řekl před závodem Jan Černý jezdící v barvách týmu Mogul BENZINA Racing21.

Na jezdce čeká při letošní Valašce 144 ostrých závodních kilometrů, rozdělených do dvou závodních dní. Pokud vás zajímá průběh závodu, tak neváhejte a sledujte naše sociální sítě.